LIESIKUPU SAVO dGH-m3705-S 52cm RST
€701.14 (€558.68 alv 0%)
Ei varastossa, vain jälkitoimituksena
Kuvaus
Tuotekoodi
7936396
Liesikupu dGH-m3705-S 52cm RST
Modulaarinen DUAL-liesikupu dGH-m37 ohjaa sekä AC- että EC-moottoreita. Liesikuvussa on Savon kehittämä älykäs ohjelmisto. Liesikuvun ominaisuuksia voidaan muokata erittäin monipuolisesti käyttäjä- ja kohdetarpeiden mukaisiksi. Lisävarusteena on saatavana kätevä sähkötoiminen mV-125-tehostusventtiili, jonka avulla tämä liesikupu soveltuu ohjaamaan myös AC- ja EC-ilmanvaihtokoneita.
Ominaisuudet
- kalusteeseen integroitava
 - ohjaa AC-huippuimureita ja kanavapuhaltimia (max. 400 W) sekä EC-huippuimureita ja kanavapuhaltimia
 - ohjaa haluttaessa samanaikaisesti sekä AC- että EC-moottoreita
 - motorisoitu tehostusventtiili (lisätarvike, mV-125) helposti jälkiasennettavissa
 - monipuoliset ominaisuudet ja konfiguroitavuus eri talotekniikoille ja käyttäjätarpeille; mm. talvikäynnistys, ajastettu intensiivitehotoiminto, valojen ja puhaltimen automaattisammutus, turbotoiminto, takkakytkintoiminto, 24/7-toiminto (eli ns. 0-ohitus)
 - kärkitieto venttiilin auki-asennosta tai/myös puhaltimen ollessa käynnissä
 - monipuoliset hälytysulostulovaihtoehdot (Open Collector -lähtö) taloautomaatioille
 - liesikuvun ohjelmisto (FW) uusine ominaisuuksineen päivitettävissä helposti koko liesikuvun elinkaaren ajan Savon erillisellä Windows-pohjaisella konfigurointityökalulla (Savo Configuration Tool)
 - liesikuvun kaikki perusasetukset helposti tehtävissä myös ilman konfigurointityökalua
 - kaikkien puhallinnopeuksien säätömahdollisuus
 - oikosulkusuojattu AC-moottorilähtö
 - valaisinjärjestelmän nimellisteho 2 W, 2 x LED (3000 K)
 - mekaaniset käyttökytkimet
 - ajastintoiminto
 - metalliset pestävät rasvasuodattimet
 - rasvasuodattimien puhdistusmuistuttaja
 - poistokanavan halkaisija 125 mm
 - mitat 520 x 300 x 361 mm
 - väri ruostumaton teräs
 
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.







Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.